Ahmed

Ahmed

masáže

Klasická masáž

Je základom všetkých masáží, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly prípadne kĺby.

Havajská Lomi-Lomi masáž

Havajská masáž je označovanou za perlu medzi masážami. Lomi-Lomi je relaxačná masáž, kde sa používajú špeciálne havajské techniky v spojení esenciálnych olejov. Je založená na rytmických technikách, používaní prstov, dlaní, lakťov a hlavne predlaktí. Blahodarne stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, hlboko relaxuje a harmonizuje. Odstraňuje svalovú bolesť únavu a napätie. Uvoľňuje kĺbne spojenia a pomáha k detoxikácií celého organizmu.

Masáž lávovými kameňmi

Celotelová olejová masáž za použitia pravých lávových kameňov zbieraných z riek v okolí sopiek v Južnej Amerike. Táto masáž využíva prírodnú silu. Kamene prehrievajú, energetizujú svaly, meridiány a reflexné zóny, pomocou energie z hlbín zeme. Masáž lávovými kameňmi je ideálna pri napätí, bolesti svalstva po cvičení, práci, no aj pri dlhodobom sedení v jednej strnulej polohe.

Reflexná masáž chodidiel

Reflexnou masážou stimulujeme zóny (reflexné body) na chodidlách. Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na diagnostiku zdravotných problémov, ale slúži aj na rýchlu pomoc organizmu, ako sú bolesti žalúdka, migrény alebo tráviace ťažkosti. Či už trpíte chronickou alebo akútnou chorobou alebo jednoducho len hľadáte cestu k zníženiu napätia, reflexná masáž môže byť odpoveďou na váš problém.

Detoxikačná medová masáž

Medová masáž je príjemnou relaxáciou po náročnom a stresujúcom dni. Dokáže telo zbaviť škodlivých látok a vďaka nej sa liečia predovšetkým tzv civilizačné choroby. Liečivá sila včelieho medu pôsobí cez pokožku priamo na reflexné zóny chrbta a dochádza tak k stimulovaniu činnosti všetkých orgánov tela. Masáž má detoxidačný účinok, uvoľňuje z tela usadeniny, ktoré sa v priebehu rokov nahromadili zo životného prostredia, potravín a liekov. Masáž má výborné účinky na pleť a silne oživuje celý organizmus.

Masáž hlavy teplým olejom

Táto úžasná masáž uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pomaly bežnou súčasťou nášho života. Okrem toho má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Masáž hlavy je užitočná preto, lebo sa masírujú hlavne dôležité energetické centrá. Má antimigrenózny účinok.