Clinique Jolie je jediné miesto v Dunajskej Strede, v ktorom nájdete komplexnú starostlivosť o vaše zdravie a krásu. Špičkové vybavenie a profesionálny prístup sú zárukou vašej spokojnosti. Ponúkame vám nie len kozmetické a masážne služby, ale aj dámske i pánske kaderníctvo. Príďte si k nám oddýchnuť, načerpať nové sily, alebo si spravte radosť novým účesom. Teší sa na Vás team Clinique Jolie.

Náš čas a skúsenosti = vaše omladenie, skrášlenie, oddych a relax

V súčasnosti, keď sa ešte vyrovnávame s následkami ekonomickej krízy, málokto z nás myslí na skrášlenie a relax. No ak svoje telo a myseľ vystavíme systematickému stresu, riskujeme zdravotné problémy, ako poruchy spánku, tráviace ťažkosti, choroby pohybového systému a samozrejme tiež psychické problémy a toto všetko sa podpisuje pod predčasné starnutie .Verím , že proces predčasného starnutia si nikto z vás neželá.
Porozmýšľajte o zmene, vďaka ktorej bude váš čas, strávený u nás, príjemným oddychom spojeným s profesionálne vykonanými procedúrami, ktoré sú vhodné pre všetky vekové kategórie mužov i žien a ktoré nezaťažia Vaše finančné konto. Investujte do zdravia, krásy a vitality. Objavte blahodarné účinky kozmetických výrobkov, ktoré používame. Využite možnosť vyskúšať špičkové prístroje, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť vytúžený efekt na pokožku vášho tela, prípadne Vám pomôžu zbaviť sa nežiaduceho ochlpenia a tuku. Je to len na Vás či si zvolíte výlučne skrášľovaciu procedúru, či nový štýlový účes.

 Kozmetické štúdio Clinique Jolie  “v centre mesta” Vás zaručene nesklame .

 MUDr. Jana Drieňovská MPH

Náš tím
jana-drienovska

MUDr. Jana Drieňovská MPH

majiteľka

timea-labudova

Tímea Labudová

kozmetička

patricia-stredanska

Patrícia Streďanská

kaderníčka