SKIN UP – revolúcia v hydratácii pleti

SKIN UP dokáže behom niekoľkých sekúnd obnoviť hydratáciu pleti, minimalizuje tvorbu vrások a navracia pleti svieži a mladistvý vzhľad a dlhodobo ju osvieži.
Použitím SKIN UP svojej pleti zaistíte kompletnú výživu a hydratáciu po celý deň. SKIN UP séra môžete aplikovať aj cez make-up a tak často, ako len potrebujete, pokojne aj 5x denne. Aplikáciou SKIN UP prispejete k udržaniu vlahy vnútri hlboko uložených buniek a dehydratácii pleti tak obmedzíte.

Pre koho je SKIN UP vhodný?

Pre všetky vekové kategórie a typy pleti, pre ženy aj mužov.

Aké je ideálne použitie?

SKIN UP môžete používať kedykoľvek sa vám zachce, pre dlhšie aplikácie neexistujú žiadne kontraindikácie.

  • Počas celého roka minimálne 2x denne ako prevencia proti starnutiu pokožky
  • Na dovolenku v lete – ochrana pred slnečným žiarením a dehydratáciou
  • Na cesty do auta – kedykoľvek pri pocite únavy
  • Klimatizované priestory – okamžitá hydratácia počas 30 sekúnd
  • Pre mužov – after shave, môžu použiť ako vodu po holení
  • Pre modelky, moderátorky, herečky pred líčením – SKIN UP vytvorí dokonalý podklad pre make up priebehu 2 minút!
  • Na ktorúkoľvek časť tela, krk, dekolt, ruky, nohy – fantázii sa medze nekladú

SKIN UP teraz môžete vyskúšať úplne zadarmo v salóne Clinique Jolie. Dokonalý koncept techniky a špeciálneho séra má mimoriadne hydratačné a omladzujúce účinky.

Čo je to SKIN UP?

SKIN UP je inovatívny elektronický prístroj veľkosti menšieho mobilného telefónu, ktorý môžete mať celý deň po ruke a počas 30 sekúnd osviežiť unavenú rozpálenú pleť jemnú chladivú hmlou.

Talianska firma Phil Pharma SRL prišla s revolučným riešením, ktoré aktuálne na Slovensku predstavuje majiteľka dunajskostredského salónu Clinique Jolie pani MUDr. Jana Drieňovská, MPH: „Pleť neustále potrebuje vodu, aby dokázala správne zachovať svoju funkciu“.

Ako SKIN UP funguje?

SKIN UP funguje na báze ultrazvukovej hydratácie – zásobník na zadnej strane naplníte sérom podľa vlastného výberu, odsuniete predný kryt, čím sa aktivuje ultrazvuková technológia. SKIN UP začne vytvárať prúd jemné chladivej hmly, ktorý len priblížite k tvári.

Technológia SKIN UP rozbíja častice vody na jednotlivé molekuly a exponenciálne tým zvyšuje možnosť absorpcie aktívnych látok, ktorým tak umožní rýchlo preniknúť do hlbších vrstiev pokožky. Hmla je tak jemná, že ani v najmenšom nenaruší váš perfektný make-up.

Svetová novinka SKIN UP dokáže behom niekoľkých sekúnd obnoviť hydratáciu pleti, minimalizuje tvorbu vrások a navracia pleti svieži a mladistvý vzhľad a dlhodobo ju osvieži.

Stačí siahnuť do kabelky a použiť SKIN UP kedykoľvek sa Vám zachce!

 

Zavolajte na 031 381 01 95 a príďte si k nám vyskúšať SKINUP úplne zadarmo!