Ultrazvuková žehlička

Ultrazvuková žehlička je vhodná na suché, porézne, lámavé vlasy bez lesku a hydratácie. Môže sa kombinovať zo všetkými vlasovými maskami vhodne zvolené presne podľa potrieb klienta. Výnimočne sa môže používať aj v deň farbenia. Môže sa požívať iba v salóne keďže sa jedná o profesionálny kadernícky prístroj.

Lúče infračerveného žiarenia uzatvárajú vonkajšiu štruktúru vlasu a spolu s ultrazvukovými vlnami umožňujú okamžité preniknutie vlasovej masky hlboko do vnútra vlasu. Vlas sa zacelí, zostáva lesklí so zdravým vzhľadom. Účinok vlasovej masky vo vlase je cca 1 mesiac, podľa toho ako často si vlasy umývame.

Spôsob použitia:

Vlasy dôkladne umyjeme šampónom a vysušíme uterákom. Následne nanesieme vlasovú masku podľa potreby a poriadne namasírujeme do vlasov. Po tenkých pramienkoch zažehľujeme masku ultrazvukovou žehličkou do vlasu. Začíname odspodu a pokračuje smerom k temenu a hneď potom od ucha k uchu. Keď je celý proces ukončený masku dôkladne opláchneme a vlasy upravíme podľa požiadaviek klienta.

Žehlička produkuje infračervené žiarenie, nie teplo. Preto nie je vhodná na žehlenie vlasov ale slúži výlučne na hĺbkovú regeneráciu.

CENNÍK
OBJEDNAŤ SA