Ušetrite svoju pleť pred vráskami a predčasným starnutím

Vaša pleť dostáva počas týchto chladných a vlhkých dní extrémne zabrať. Zároveň však nie je vystavovaná extrémnemu slnečnému žiareniu a preto je teraz ideálny čas na využitie účinných kozmetických úkonov a procedúr, ktoré vás ochránia pred vráskami a predčasným starnutím. Šetriť svoju pleť sa naozaj oplatí a my vám v tomto období odporúčame predovšetkým úkony ako fotorejuvenizácia a termolifting, chemický peeling a mikroihličková mezoterapia.

Fotorejuvenizácia

Fotorejuvenizácia je metóda pozostávajúca z 5 až 6 ošetrení prístrojom využívajúcim IPL s odstupom 3 – 4 týždňov. Širokospektrálne svetlo ovplyvňuje povrchové pigmentačné zmeny, rozšírené póry a drobné kožné cievky. Možno tak výrazne ovplyvňovať všetky kozmetické chyby, ktoré sa nachádzajú v hlbších častiach pokožky a taktiež kolagén, čím sa zvýši tonus pokožky a vypnú sa aj drobné vrásky. Fotorejuvenizácia výrazne mení celkový vzhľad tváre a preto sú naše klientky mimoriadne spokojné. V dnešnej dobe fotorejuvenizácia predstavuje najúspešnejšiu metódu v oblasti estetickej medicíny. Viac info.

Termolifting

Rádiofrekvencia – termolifting je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting. Ide o neinvazívnu techniku, teda bez chirurgického zákroku a anestézy. Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre. Rádiofrekvencia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky bez toho, aby ho akokoľvek poškodila. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pokožke. Ošetrenie je ideálne pre klientky s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu, ktoré chcú zlepšiť svoj vzhľad bez toho, že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku. Viac info.

Chemický peeling

Chemický peeling patrí medzi povrchovo pôsobiace revitalizačné metódy. Je to metóda kedy sa na povrch kože nanášajú ovocné kyseliny, ktoré spôsobujú jej pomalé odlučovanie a jemné obrusovanie. V poslednej dobe je najviac preferovaná kyselina glykolová. Kyselina glykolová sa vyrába z cukrovej trstiny a je vhodná pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie. Jej pôsobením je možné odstrániť malé nedostatky vyskytujúce sa na pokožke ako aj navodiť novotvorbu kolagénu. Kolagén je prirodzenou súčasťou ľudskej pleti, dodáva jej pružnosť a napomáha jej hydratácii. Chemický peeling je metóda umožňujúca omladenie pleti. Pleť je po jeho použití  a celkovo rozjasnená. Viac info.

Mikroihličková mezoterapia

Mezolift alebo mikroihličková mezoterapia je technika, ktorá sa používa na liečbu a spomalenie procesu starnutia pomocou opakovaných aplikácií a mikroinjekcií obsahujúcich prírodné produkty.

Tie stimulujú rekonštrukciu a regeneráciu poškodených častí pokožky na povrchu, ale aj v hĺbke. Pokožka dostáva hotovú vitamínovú bombu.

Zmes sa skladá z rôznych účinných látok, ktoré pozitívne ovplyvňujú metabolizmus pokožky. Viac info.

Zavolajte na 031 381 01 95 a informujte sa u nás. Naše šikovné kozmetičky Tímea a Dóra vám rady poradia.

 

CENNÍK

OBJEDNAŤ SA