V našom salóne pracujeme s kozmetickými prípravkami a tvárovou a vlasovou kozmetikou značky ALCINA. Značka ALCINA predstavuje profesionálnu nemeckú kozmetiku s dlhoročnou tradíciou s vynikajúcim výberom produktov na domáce ošetrenie. Našim cieľom je dosiahnuť zdravú a krásnu pleť, ktorá je dominantou každej ženy a ktorá je dokonalým odrazom jej osobnosti.

Značka ALCINA predstavuje cielenú starostlivosť o zdravú a krásnu pleť a je sprievodcom a pomocníkom na ceste ku krásnym a zdravým vlasom. Na začiatku každého prípravku stojí dokonalý vedecký výskum, vývoj na základe prísnych farmaceutických noriem a testovanie na renomovaných klinikách.

Ponúkame ošetrenia pre všetky typy pleti: kompletný program krásy pre každodenné čistenie pleti a starostlivosť o telo, séria ponúka ideálny základ starostlivosti .

Program pre mastnú a zmiešanú pleť pomáha zmierniť nadmernú produkciu mazu lesk pleti a predchádzať vzniku kožných nečistôt pre matný a vyrovnaný vzhľad pleti.

Program pre citlivú pleť: Citlivá pleť vyžaduje obzvlášť šetrnú starostlivosť inak reaguje podráždením a začervenaním .Dodáme jej hebkosť a ochranu  špeciálnymi prípravkami .

Program pre suchú a extrémne suchú pleť: Keď je pleť suchá a napätá potrebuje optimálnu starostlivosť s vyváženým pomerom vlhkosti a tuku.Špeciálna séria prípravkov rieši stav od pnutia až k popraskanej pleti a navracia späť stratenú rovnováhu.

Program pre pleť so špeciálnymi požiadavkami: používame prípravky s exkluzívnymi receptúrami s vysoko koncentrovanými  účinnými látkami tzv. Luxus pre pleť.

Acina pre Mužov ponúka  všetko , čím  by si muži želali zdokonaliť svoj vzhľad .Od základných  relaxačných ošetrujúcich kúr, až po špeciálne liftingové a anti stress ošetrenia.

100 rokov skúseností a výskumu pre zdravé a krásne vlasy  to je ALCINA. Ponúkame program pre normálne a jemné vlasy, pre suché a narušené vlasy, špeciálne regeneračné kúry, vlasovú terapiu, ošetrenia na intenzívnu ochranu a pestovanie farbených vlasov, luxusnú starostlivosť s kašmírom a perlami. Alcina profesionálne farby na vlasy majú špeciálnu receptúru na krytie šedín, s regeneračnými prvkami, so širokou škálou výberu odtieňov a odleskov.